Ota yhteyttä

Olemme kokeneita hirsialan ammattilaisia ja palvelemme mielellämme sinua. Ammattitaidon lisäksi meitä kontiolaisia yhdistää keskeinen periaate: me pidämme asiakkaalle antamamme lupaukset.

Myynti


Hanna Haipus — B2B liiketoimintajohtaja

+358 50 408 5073
hanna.haipus@kontio.fi

Tanja Palokangas — Myyntipäällikkö, viennin projektit ja matkailurakentaminen

+358 40 752 8885
tanja.palokangas@kontio.fi

Marko Kallunki — Projektipäällikkö, myynti, julkinen rakentaminen ja asunnot

+358 50 486 9720
marko.kallunki@kontio.fi

Projektinhallinta


Mikko Pakanen — Projektipäällikkö

+358 40 637 0646
mikko.pakanen@kontio.fi

Jari Haavisto — Projektipäällikkö

+358 40 623 2983
jari.haavisto@kontio.fi

Jari Jaakola — Projektipäällikkö

+358 40 358 2995
jari.jaakola@kontio.fi

Riitta Isola — Projektipäällikkö

+358 40 518 2584
riitta.isola@kontio.fi

Tallennetut suosikit

malli mallia