Ota yhteyttä


Verkkotapaamiset

Myyntimme palvelee muiden tuttujen tapojen lisäksi nyt myös verkossa. Kontio-myyjät voivat lähettää kutsun verkkotapaamiseen, jossa voi tarvittaessa käyttää äänen lisäksi videota ja näytön jakamista, jolloin asioiden käsittely on helppoa ja mukavaa.


 

Kontio-myyjämme ovat kokeneita hirsialan ammattilaisia ja ihmisläheisiä asiakaspalvelijoita. Ammattitaidon lisäksi meitä kontiolaisia yhdistää keskeinen periaate: me pidämme asiakkaalle antamamme lupaukset. Palvelemme sinua parhaiten, kun sovit tapaamisen myyjän kanssa etukäteen.

Pyydä yhteydenottoa Tilaa uutiskirje

När du önskar betjäning på svenska kan du vända dig till Kontios svenskspråkiga representanter i Nyland, Åland och Österbotten. 

Läs mer om oss

 

Tutustu myös näyttelyalueeseemme Nurmijärvellä sekä Espoon että Tukholman näyttelytaloihin.

Johto ja hallinto

Pekka Bau — Myyntijohtaja

+358 40 183 5710
pekka.bau@kontio.fi

Mika Rytky — Toimitusjohtaja

+358 40 687 8449
mika.rytky@kontio.fi

Hanna Haipus — B2B liiketoimintajohtaja

+358 50 408 5073
hanna.haipus@kontio.fi

Mikko Löf — Tekninen johtaja

+358 20 770 7461
mikko.lof@kontio.fi

Matti Matero — Tuotekehitysjohtaja

+358 50 310 6888
matti.matero@kontio.fi

Timo Mustonen — Talousjohtaja

+358 40 6176669
timo.mustonen@kontio.fi

Jorma Kariluoma — Rakentamispalvelujohtaja

+358 40 4818841
jorma.kariluoma@kontio.fi

Mikko Suontausta — Tehtaanjohtaja

+358 50 521 5661
mikko.suontausta@kontio.fi

Puhelun hinta soittaessasi 0207-alkuiseen numeroon on 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24%)

Tallennetut suosikit

malli mallia